Współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym
Poniżej zamieszczamy listę placówek, z którymi Wydział Nauk Społecznych zawarł porozumienia dotyczące współpracy. Celem współpracy jest m.in. organizacja praktyk ciągłych, łączenie kształcenia z przygotowaniem zawodowym oraz ukierunkowanie efektów uczenia się na zdobywanie przez studentów wiedzy, umiejętności praktycznych w tym umiejętności związanych z praktycznym przygotowaniem zawodowym, a także kompetencji społecznych niezbędnych na rynku pracy.
Zachęcamy do zapoznania się z listą.
2. Caritas Archidiecezji Warmińskiej w Olsztynie
3. Centrum Pomocy Dzieciom w Olsztynie
4. Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Olsztynie
5. Centrum Szkolenia Zawodowego UNIWERS w Giżycku
6. Centrum Terapii "Jesteśmy Razem" Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Suwałkach
7. Centrum Terapii "Jesteśmy Razem" Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne " Koniczynka" w Suwałkach
8. Centrum Usług Społecznych w Srokowie
9. Dom Pomocy Społecznej "Kombatant" w Olsztynie
10. Dom Pomocy Społecznej "Olimp" w Olsztynie
11. Edu-Consulting Agnieszka Merchel-Pieczkowska z siedzibą w Brąswałdzie
12. Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa
14. Firma Krzysztof Lindfor
15. Fundacja Alternatywnej Edukacji „ALE" w Zyzdrojowym Piecku
16. Fundacja Słuchaj i Usłysz w Olsztynie
17. Gmina Miłakowo
18. Kontrapunkt Agnieszka Włodarska
19. Kuratorium Oświaty w Olsztynie
20. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynie
- Miejski Ośrodek Wsparcia dla Osób Niesłyszących "GEST"
- Ośrodek Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży w Olsztynie przy ul. Rzepakowej 12
- Ośrodek Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży w Olsztynie przy ul. Wiecherta 23 a
- Ośrodek Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
- Ośrodek Wsparcia dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży
- Ośrodek Wsparcia i Opieki nad Dzieckiem i Rodziną
- Romska Świetlica Rodzinna
- Schronisko dla Bezdomnych im. Sabiny Kusznierów
21. Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie
22. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Puławach
23. Muzeum Powstania Warszawskiego z siedzibą w Warszawie
24. Niepubliczny Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii 67 w Olsztynie
26. Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Olsztynie
27. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Mławie
28. Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Mrągowie
29. Panda Marketing Sp. z o.o.
30. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Biskupcu
31. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Nidzicy
32. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnnością Intelektualną Koło w Olsztynie
33. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Ostródzie
34. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Olsztynie
35. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 w Olsztynie
36. Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Olsztynie
37. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Olsztynie
38. Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach
39. Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
40. Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie
41. Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
42. Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku
43. Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi
44. Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
45. Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie
46. Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
47. Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie
48. Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy
49. Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
50. Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
51. Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
52. Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
54. Pracownia Strategii i Projektów Społecznych Izabela Jurzyńska
55. Przedszkole Artystyczno-Teatralne „Dorotka” w Olsztynie
56. Przedszkole Miejskie nr 1 w Olsztynie
57. Przedszkole Miejskie nr 2 w Olsztynie
58. Przedszkole Miejskie nr 4 im. Pluszowego Misia w Olsztynie
59. Przedszkole Miejskie nr 5 w Olsztynie
60. Przedszkole Miejskie nr 10 im. Jana Pawła II w Olsztynie
61. Przedszkole Miejskie nr 13 w Olsztynie
62. Przedszkole Miejskie nr 20 w Olsztynie
63. Przedszkole Miejskie nr 24 w Olsztynie
64. Przedszkole Miejskie nr 37 w Olsztynie
65. Przedszkole Miejskie nr 40 im. Żaczka w Olsztynie
66. Przedszkole Mistrzów w Olsztynie
67. Przedszkole Niepubliczne im. Świętej Rodziny w Olsztynie
68. Przedszkole Niepubliczne Zacisze w Olsztynie
69. Psychologia & Psychoterapia Marcin Jaroszewski
70. Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Olsztynie
71. Rekruteo.com Sp. zo.o. w Elblągu
72. Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Olsztynie
73. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących im. Marii Grzegorzewskiej w Olsztynie
74. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. dr. Władysława Klementowskiego w Łupkach
75. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kornela Makuszyńskiego w Olsztynie
76. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kołozębiu
77. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żardenikach
78. Starostwo Powiatowe w Olsztynie
79. Stowarzyszenie Organizacji Obozów "Cieciorka" w Gdańsku
80. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinie ARKA im. ks. Juliana Żołnierkiewicza w Olsztynie
81. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w Olsztynie
82. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie
83. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie
84. Szkoła Podstawowa nr 9 w Olsztynie
85. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce
86. Szkoła Podstawowa nr 15 im. W. Kętrzyńskiego 10 w Olsztynie
88. Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego w Olsztynie
89. Szkoła Podstawowa nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej w Olsztynie
90. Szkoła Podstawowa nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF
91. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w Olsztynie
92. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Olimpijczyków Polskich w Stawigudzie
93. Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi "Razem" w Olsztynie
94. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Olsztynie
95. Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie
96. XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie
97. Szkoła Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy w Olsztynie
98. Środowiskowy Dom Samopomocy "Dedal" w Olsztynie
99. Środowiskowy Dom Samopomocy "Tezeusz" w Olsztynie
100. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci
101. Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna w Olsztynie
102. Warmińsko-Mazurski Ośrodek Adopcyjny w Olsztynie
103. Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie
104. Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Olsztynie
105. Wasyluk Projektowanie Kreatywne w Stryjkowie
106. Wojewdzki Inspektorat Transportu Drogowego w Olsztynie
107. Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. dr. Stanisława Popowskiego w Olsztynie
108. Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce
109. Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Olsztynie
110. Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie
111. Wojskowe Centrum Rekrutacji w Olsztynie
112. Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Olsztynie
113. Zespół Placówek Edukacyjnych w Olsztynie
114. Zespół Placówek Pedagogicznych w Ostródzie
115. Zespół Placówek Specjalnych przy Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie
116. Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Ostródzie