Dzień Otwarty 2024

Dzień Otwarty UWM 2024 – zapraszamy!

Halo, halo uczennice i uczniowie szkół średnich! Pilnie uczycie się do egzaminu maturalnego? Przerwijcie i wpiszcie w kalendarz tę datę: 11 kwietnia! Właśnie wtedy odbędzie się Dzień Otwarty UWM. Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy!

 

BIBLIOTEKA UWM

11 kwietnia będzie mieli doskonałą okazję dowiedzieć się m.in., jak się studiuje na UWM, jak wygląda rekrutacja na studia oraz jak wkrótce może wyglądać Wasza uniwersytecka codzienność, jeśli zdecydujecie się na studia u nas. Zapraszamy do odwiedzenia Biblioteki Uniwersyteckiej UWM w godzinach 9.00-13.00. Szczególnie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Wydziału Nauk Społecznych, gdzie będą na Was czekali pracownicy i studenci WNS, którzy postarają się odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i opowiedzieć o naszej społeczności. Zapraszamy również do odwiedzenia stanowisk naszych Kół Naukowych, które będą znajdowały się na pierwszym piętrze. Szczegóły na temat całego wydarzenia znajdują się na stronie: https://dni.uwm.edu.pl/

 

WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH

Największe atrakcje czekają jednak na Was w naszym nowym budynku przy ul. Dybowskiego 13 (110 m od Biblioteki UWM).

 

W godzinach 10.00-12.00 nasz Wydział będzie dla Was! Będziecie mogli zobaczyć, w jakich warunkach studiują nasi studenci, będzie mogli porozmawiać z nami o kierunkach kształcenia, które oferujemy – mamy ich aż 10! Będziecie mieli również okazję wziąć udział w aktywnościach, które dla Was zaplanowaliśmy, by poczuć się przez chwilę jak student i studentka WNS. Każdy znajdzie coś dla siebie – spójrzcie tylko!

 

NIESPODZIANKA!

Przygotowaliśmy dla Was specjalną niespodziankę!

Zapraszamy do udziału w grze terenowej: ODNAJDŹ SIĘ W NASZEJ SPOŁECZNOŚCI!

Czas: start o 10.00

Miejsce: zbiórka przy stoisku Wydziału Nauk Społecznych w Bibliotece UWM

Informacja: Siema! Wiecie czym zajmuje się Wydział Nauk Społecznych (WNS)? My też nie, ale wiemy, że robią grę terenową. 10 stacji pociągu WNS! Kilka lat różnych kierunków studiów w krótkim czasie. Brzmi jak Pendolino pełne zagadek i wyzwań związanych z kierunkami. Na której stacji się zatrzymacie?

 

Jesteśmy przekonani, że z Kortowa wyjedziecie z dobrą energią i głową pełną pomysłów na przyszłość. Czekamy na Was!

 

Do pobrania