SpotkajMy się na Wydziale Nauk Społecznych UWM!

B. Adrjan

Aż dziewięć kierunków kształcenia oferuje kandydatom w roku akademickim 2023/2024 Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Osoby przyjęte na studia rozpoczną naukę w nowym budynku, który niebawem zostanie oficjalnie otwarty. W studiu Radia UWM FM gościła Prodziekan wydziału ds. kształcenia  dr Beata Adrjan, która opowiedziała o aktualnej ofercie kształcenia. W rozmowie z Anną Makarewicz Pani Prodziekan opowiedziała m.in. czym charakteryzuje się każdy z kierunków oraz co jeszcze oferuje studentom Wydział Nauk Społecznych.

Przypomnijmy, że kandydaci na studia mają w tym roku do wyboru:
- analitykę i zarządzanie publiczne
- bezpieczeństwo narodowe
- pedagogikę
- pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną
- pedagogikę specjalna
- psychologię
- politologię i stosunki międzynarodowe
- pracę socjalną
- socjologię

Całej rozmowy można posłuchać tutaj:

Szczegółowe informacje o trwającej rekrutacji oraz oferta kształcenia WNS znajduje się na stronie: http://wns.uwm.edu.pl/rekrutacja Zapraszamy również do odwiedzenia strony rekrutacyjnej UWM rekrutacja.uwm.edu.pl