Pomagam Ukrainie w ramach praktyk

Pomagam Ukrainie

Studenci Wydziału Nauk Społecznych, w obliczu sytuacji związanej z przybywaniem do naszego regionu dzieci uchodźczych z Ukrainy i włączaniem ich do naszego systemu oświaty wzrasta zapotrzebowanie placówek edukacyjnych na angażowanie nowych osób do pracy przy organizacji zajęć dydaktycznych i opiekuńczych. Reagując na zaistniałą sytuację, jak też mając na uwadze znaczną liczbę różnych praktyk, które realizują studenci na wszystkich kierunkach naszego wydziału, dostrzegamy możliwość reorganizacji wybranych praktyk ciągłych, w taki sposób, by studenci WNS mogli zaangażować się w pomoc placówkom edukacyjnym.
Droga Studentko, Drogi Studencie! Jeśli dostrzegasz potrzebę zaangażowania się w pomoc dzieciom z Ukrainy, które funkcjonują w ramach polskiego systemu oświaty i chciał(a)byś w ten sposób zrealizować swoją praktykę ciągłą, zgłoś się już teraz do swojego opiekuna praktyk i zapytaj o szczegóły. Wykaz opiekunów praktyk ciągłych 2021/2022 znajduje się tutaj: http://wns.uwm.edu.pl/ops/praktyka-ciagla-20212022