IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu: Dziecko – cyfrowy tubylec w szkole. Problemy i wyzwania, 23 marca 2019 r.

plakat

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu: Dziecko – cyfrowy tubylec w szkole. Problemy i wyzwania  nt: Środowisko cyfrowe dla edukacji, która została zaplanowana na  23 marca 2019 roku w Olsztynie.

Do tej pory odbyły się trzy naukowe spotkania z tej serii, poświęcone kolejno: uczniowi, nauczycielowi i szkole, jako podmiotom stojącym przed wyzwaniami i problemami, wynikającymi z wszechobecności mediów. Kolejną edycję naszej konferencji pragniemy poświęcić roli środowiska cyfrowego w procesie edukacji szkolnej i pozaszkolnej.

Proponujemy dialog różnych środowisk w następujących formach: debata, wykłady, referaty w sekcjach, sesja posterowa. Przewidujemy również zorganizowanie warsztatów, których celem chcemy uczynić doświadczanie wykorzystywania nowych technologii w pracy nauczyciela z cyfrowym tubylcem.

Informujemy, że zgłoszenia udziału w konferencji zostały wydłużone do dnia 6 marca  2019 r. Rejestracji należy dokonać poprzez stronę internetową cyfrowytubylec.uwm.edu.pl

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji są dostępne na stronie internetowej  http://wns.uwm.edu.pl/we/konferencje