Żegnamy się z poprzednią siedzibą i otwieramy na nową

Wydział Nauk Społecznych pożegnał się ze swoimi dotychczasowymi budynkami. Przedstawiciele obecnych i byłych władz naszego Wydziału - dziekan WNS prof. Joanna Ostrouch-Kamińska i były dziekan, a obecnie prorektor ds. studenckich, prof. Sławomir Przybyliński, dyrektorzy Instytutów: Nauk Politycznych i Nauk Pedagogicznych - prof. Arkadiusz Żukowski oraz prof. Marzenna Nowicka, uczestniczyli w zdjęciu tablic.

Serdecznie zapraszamy tym samym na uroczyste otwarcie nowej siedziby Wydziału Nauk Społecznych przy ulicy Dybowskiego 13, które będzie miało miejsce w poniedziałek 2 października o godzinie 11.00. Uroczystość odbędzie się przed głównym wejściem do budynku, na wewnętrznym dziedzińcu, a wezmą w niej udział władze Uniwersytetu oraz wielu znamienitych gości.

Zapraszamy!