Zaproszenie na Polsko-niemieckie seminarium praktyczne "Proces usamodzielnienia wychowanków pieczy zastępczej - perspektywa profesjonalnych opiekunów. Eksploracyjne badania porównawcze praktyk w Polsce i w Niemczech"

Seminarium

Katedra Pedagogiki Społecznej i Metodologii Badań Edukacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, zaprasza do udziału w międzynarodowym seminarium pod tytułem "Proces usamodzielnienia wychowanków pieczy zastępczej - perspektywa profesjonalnych opiekunów. Eksploracyjne badania porównawcze praktyk w Polsce i w Niemczech", podczas którego będziemy analizować różne aspekty związane z procesem usamodzielniania się wychowanków pieczy zastępczej w Polsce i w Niemczech oraz perspektywy opiekunów tego procesu, w obu tych krajach.

Projekt wspierany przez Polsko-Niemiecką Fundację na rzecz Nauki Gefördert aus Mitteln der Deutsch-Polnischen Wissenschaftsstiftung plus logo Fundacji

Seminarium odbędzie się 14 marca 2024 roku w siedzibie Wydziału Nauk Społecznych UWM, ul. Dybowskiego 13.

Program wydarzenia dostępny jest tutaj: pobierz »

Serdecznie zapraszamy.