Zaproszenie do uczestnictwa w Panelu dyskusyjnym pt. (Nie)bezpieczna praca socjalna w obliczu pandemii koronawirusa COVID-19

KNPS

Studenci kierunku Praca socjalna, Studenckie Naukowe Koło Pracy Socjalnej „Kreatywni” oraz pracownicy Katedry Pedagogiki Społecznej i Metodologii Badań Edukacyjnych Wydziału Nauk Społecznych UWM w Olsztynie,  zapraszają studentów  oraz pracowników WNS do uczestnictwa w Panelu dyskusyjnym pt. (Nie)bezpieczna praca socjalna w obliczu pandemii koronawirusa COVID-19.

Aktualna sytuacja w kraju i na świecie związana z pandemią zmusza do refleksji nad różnymi obszarami w naszym życiu, w tym do refleksji zawodowych. Przedstawicie zawodów pomocowych w tym okresie są poddani ogromnemu stresowi i  odpowiedzialności za życie i los innych. Wśród zawodów o szczególnym statusie w tym czasie jest zawód pracownika socjalnego, asystenta rodziny, koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej, opiekuna środowiskowego i opiekuna w domach pomocy społecznej.

Więcej informacji w załączonym pliku.