Zapraszamy Studentki i Studentów do udziału w konkursie!

Konkurs

Pracownicy Wydziału Nauk Społecznych reprezentują Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie w zespole badawczym realizującym projekt współfinansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, a kierowany przez Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Jego celem jest m.in. realizacja zadania badawczego pt. „Szkolnictwo (nie tylko) służb mundurowych w dobie pandemii coronawirusa Sars-cov-2 wywołującego chorobę Covid-19. Studia nad zapewnieniem ciągłości kształcenia i bezpieczeństwa podmiotom środowiska uczelni lub szkoły. Formy i rodzaje re(konstrukcji) środowiska kształcenia, będącego następstwem  sytuacji pandemicznej”. Kolejnym etapem realizacji projektu jest organizacja konkursu dla studentów na najlepszą pracę pisemną związaną z funkcjonowaniem uczelni i studentów w dobie pandemii Covid-19. Zachęcamy do zapoznania się z zaproszeniem i regulaminem konkursu, oraz do wzięcia w nim udziału.
Najlepsze prace zostaną nagrodzone!