Zapraszamy na Dzień Otwarty UWM 2023 – WNS też tam będzie!

Dzień Otwarty UWM

Drodzy kandydaci i drogie kandydatki, jeśli jesteście zainteresowani/e studiowaniem na Wydziale Nauk Społecznych UWM, zapraszamy Was 31 marca do naszego kampusu. Tego dnia przedstawicieli naszej społeczności wydziałowej będą czekać na Was w Bibliotece Uniwersyteckiej UWM, by odpowiedzieć na Wasze pytania dotyczące oferowanych przez nas kierunków, etapów rekrutacji. Opowiemy też, jak wkrótce może wyglądać Wasza uniwersytecka codzienność.

Przygotowaliśmy również dla Was wiele atrakcji: quizów, konkursów i zabaw, w których do wygrania będą drobne niespodzianki. O 11.30 będziecie mogli wziąć udział m.in. w grze terenowej KortoWOW!, podczas której Studentki i Studenci naszego Wydziału oprowadzą Was po kilku najważniejszych studenckich „miejscówkach” na terenie Kortowa.

Szukajcie nas na parterze Biblioteki Uniwersyteckiej.

Zapraszamy również do odwiedzenia stanowisk naszych Kół Naukowych, które będą znajdowały się na pierwszym piętrze.

Czekamy na Was w godzinach od godziny 9.00 do 13.00. Jesteśmy przekonani, że z Kortowa wyjedziecie z dobrą energią i głową pełną pomysłów na przyszłość. Czekamy na Was!

Szczegóły na temat całego wydarzenia znajdują się na stronie: https://dni.uwm.edu.pl/