Zapraszamy do udziału w IX OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI NAUKOWEJ z cyklu _STARZENIE SIĘ I PÓŹNA DOROSŁOŚĆ W DYSKURSIE MIĘDZYPOKOLENIOWYM

Konferencja

W imieniu Komitetu Naukowo-Organizacyjnego Konferencji, zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w IX OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI NAUKOWEJ z cyklu STARZENIE SIĘ I PÓŹNA DOROSŁOŚĆ W DYSKURSIE MIĘDZYPOKOLENIOWYM. Tym razem z podtytułem i tematem wiodącym DOBROSTAN: ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO CZŁOWIEKA DOROSŁEGO.

Konferencja odbędzie się w dniu 17 listopada 2022 r., w formie zdalnej za pośrednictwem systemu Google Meet.

Organizatorami Konferencji są: członkowie Koła Naukowego Geragogów oraz Koła Naukowego Pedagogów Specjalnych, Katedra Pedagogiki Ogólnej i Opiekuńczej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Współorganizatorem jest Uniwersytet Międzypokoleniowy przy Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Mamy nadzieję, że tematyka Konferencji spotka się z Państwa zainteresowaniem. W załącznikach szczegółowe informacje.

dr hab. Anna Leszczyńska-Rejchert, dr Kinga Lisowska
(Wiceprzewodniczące Komitetu Naukowo-Organizacyjnego Konferencji)