Zapraszamy do głosowania na mgr Agnieszkę Nowakowską w konkursie Belfer UWM!

Belfer UWM

Drodzy Studenci i Pracownicy!

To już 15 edycja plebiscytu Belfer UWM. Za nami II etap konkursu, podczas którego studenci wybrali reprezentanta naszego wydziału. O tytuł Belfra WNS rywalizowali: prof.Henryk Mizerek, mgr Lidia Bielinis oraz mgr Agnieszka Nowakowska. Do ostatniego etapu plebiscytu awansowała mgr Agnieszka Nowakowska z Katedry Pedagogiki Specjalnej i Resocjalizacji, która stoczy bój z reprezentantami pozostałych wydziałów o tytuł Belfra całego Uniwersytetu.

Od 13 do 20 stycznia 2021 roku codziennie  każdy może oddać jeden głos na wybranego przez siebie kandydata. Serdecznie zachęcamy do wejścia na stronę https://belfer.uwm.edu.pl/glosuj/ i oddania głosu. Zapraszamy również do odwiedzenia Funpage’u RWSS WNS UWM na Facebooku, gdzie można poznać bliżej naszą kandydatkę mgr Agnieszkę Nowakowską.

Wyniki głosowania poznamy podczas uroczystej Gali, która odbędzie się już 27.01.2021 r.

Głosujcie!!!

Samorząd Studencki WNS