Zapraszamy do głosowania na Belfra WNS 2022!

Belfer 2022

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM pod koniec listopada rozpoczęła tegoroczną edycję plebiscytu Belfer na najpopularniejszego nauczyciela akademickiego UWM. Konkurs składa się z trzech etapów:

Etap I (zakończony)

Zgłoszenie kandydatur na Belfra w obrębie Wydziału. Spośród nadesłanych zgłoszeń Samorząd Wydziałowy wybiera 3, które przechodzą do kolejnego etapu.

od 16 listopada, godziny 8:00

do 20 listopada, godziny 15:00

Etap II

Wybór Belfra w obrębie Wydziału, spośród 3 kandydatów. W tym roku wybór odbywa się poprzez stronę internetową, z wykorzystaniem aplikacji do głosowania.

od 30 listopada, godziny 8:00

do 6 grudnia, godziny 15:00

Etap III

Wybór Belfra w obrębie całego Uniwersytetu, spośród 16 kandydatów (po jednym z każdego Wydziału) z wykorzystaniem aplikacji do głosowania.

od 11 stycznia, godziny 8:00

do 18 stycznia, godziny 15:00

Miło nam poinformować, że w tym roku zwyciężczyniami I etapu konkursu na naszym Wydziale zostali:

dr hab. Wojciech Kotowicz

dr Michał Łyszczarz

dr Joanna Dziekońska

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do głosowania! Głosować można tutaj: https://belfer.uwm.edu.pl/glosuj/