Zapraszamy do głosowania na Belfra WNS 2021!

Belfer WNS

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM pod koniec listopada rozpoczęła tegoroczną edycję plebiscytu Belfer, na najpopularniejszego nauczyciela akademickiego UWM. Konkurs składa się z trzech etapów:

Etap I (zakończony)

Zgłoszenie kandydatur na Belfra w obrębie Wydziału. Spośród nadesłanych zgłoszeń Samorząd Wydziałowy wybiera 3, które przechodzą do kolejnego etapu.

od 30 listopada, godziny 8:00

do 3 grudnia, godziny 15:00

Etap II

Wybór Belfra w obrębie Wydziału, spośród 3 kandydatów. W tym roku wybór odbywa się poprzez stronę internetową, z wykorzystaniem aplikacji do głosowania.

od 13 grudnia, godziny 8:00

do 19 grudnia, godziny 15:00

Etap III

Wybór Belfra w obrębie całego Uniwersytetu, spośród 16 kandydatów (po jednym z każdego Wydziału) z wykorzystaniem aplikacji do głosowania.

od 12 stycznia, godziny 8:00

do 19 stycznia, godziny 15:00

Miło nam poinformować, że w tym roku zwyciężczyniami I etapu konkursu na naszym wydziale zostały:

Dr Kinga Lisowska

Dr Martyna Kotyśko

Dr Anna Godlewska-Zaorska

Panie uzyskały największą liczbę głosów i tym samym przeszły do II etapu konkursu. Zapraszamy serdecznie do głosowania (do 19.12.2021, do godziny 15.00) na ulubioną Panią Doktor! Głosować można  na tej stronie >>

Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć pod adresem: https://belfer.uwm.edu.pl/