"Wyduś z siebie sztukę" - projekt animacyjny studentów III roku Pedagogiki szkolnej z animacją kulturalną

10 maja br. o godz. 17:00  na plaży w Kortowie studenci III roku Pedagogiki szkolnej z animacją kulturalną zrealizowali projekt pn.: „Wyduś z siebie sztukę”. Wydarzenie miało na celu integrację studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz promocję Wydziału Nauk Społecznych. Główną atrakcją projektu były wystawione sztalugi, na których studenci mogli wyrazić swoje emocje poprzez sztukę. Dodatkowo przeprowadzono konkurencje sportowe tj. bieg z balonami, przeciąganie liny, limbo oraz poszukiwanie wstążek, za które uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody. W projekcie wzięli udział studenci z różnych wydziałów, a samo wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem. Organizatorzy projektu odnieśli animacyjny sukces, co można zobaczyć w postaci fotorelacji.