WIZYTA PRZEDSTAWICIELI REGIONU UMBRIA (WŁOCHY) W WOJEWÓDZTWIE WARMIŃSKO-MAZURSKIM

Umbria

Drodzy Pracownicy i Studenci WNS,
serdecznie zapraszamy na spotkanie przedstawicieli regionu Umbria (Włochy) w województwie warmińsko-mazurskim z wykładowcami i studentami Wydziału Nauk Społecznych UWM. Odbędzie się ono 5 czerwca 2019 r. o godz. 12:30 w Sali Rady Wydziału Nauk Społecznych przy ul. Żołnierskiej 14. Tematem przewodnim spotkania będzie „Rola ekonomii społecznej w rozwoju regionalnym oraz edukacja młodzieży w obszarze ekonomii społecznej - edukacja na uczelniach”. Gorąco zachęcamy do udziału wszystkich, którym temat ekonomii społecznej w naszym regionie jest bliski. Spotkanie jest częścią szerszej współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego z regionem Umbria oraz Wydziałem Nauk Społecznych UWM.