Witamy w nowym roku akademickim 2021/2022

inauguracja

Drogie Studentki i Drodzy Studenci Wydziału Nauk Społecznych,

Witam Was bardzo serdecznie w nowym roku akademickim 2021/2022. Szczególne słowa powitania kieruję do Kandydatek i Kandydatów na studentki i studentów, którzy już niedługo zostaną przyjęci do akademickiej społeczności Wydziału Nauk Społecznych. Gratulując Wam wyników rekrutacji, cieszę się, że wybraliście naszą ofertę kształcenia. W tym roku będziemy spotykać się zarówno w murach Uczelni, jak i podczas zdalnych wykładów, co wymuszone jest wciąż niestabilną sytuacją epidemiczną. To właśnie z tego względu nie odbędzie się wydziałowa inauguracja roku akademickiego. Ale członkowie Kolegium Dziekańskiego, podobnie jak opiekunowie I roku i pracownicy dziekanatu, spotkają się z każdą grupą na Waszych pierwszych uniwersyteckich zajęciach. O szczegółach spotkań będzie Was informował pan prodziekan ds. studenckich, dr hab. Marcin Chełminiak, prof. UWM.

Jednocześnie wszystkich studentów i studentki zachęcam do przyjęcia zaproszenia JM Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, dra hab. Jerzego Przyborowskiego, prof. UWM do uczestniczenia w transmisji online www.uwm.edu.pl/online z uczelnianej uroczystości Inauguracji Roku Akademickiego, która rozpocznie się w piątek 1 października o godz. 11:00.

Dziekan Wydziału

Dr hab. Joanna Ostrouch-Kamińska, prof. UWM