Ważna informacja dla Studentów ubiegających się o pomoc materialną w okresie od października roku akademickiego 2021/2022

ważne

Wszystkie świadczenia przyznawane są wyłącznie na wniosek studenta (formularze wniosków dostępne są w systemie USOSweb link do strony; https://usosweb.uwm.edu.pl

Nie jest jeszcze znany termin rozpoczęcia składania wniosków, prosimy o obserwowanie strony internetowej oraz strony USOSsweb. Wnioski będzie można składać do 10 października 2021 r.

Ze względu na ograniczenia jakie narzuca na nas sytuacja epidemiczna, w trosce o bezpieczeństwo Studentów jak i pracowników informujemy, że wnioski o świadczenia będzie można składać osobiście po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Umawianie wizyt następuje TYLKO I WYŁĄCZNIE za pośrednictwem kalendarza elektronicznego systemu USOSweb, w zakładce DLA STUDENTÓW, w pozycji menu SPOTKANIA.

Uwaga!

Liczba spotkań w jednym dniu jest ograniczona i decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zapisy na spotkanie na dany dzień, kończą się dnia poprzedniego o godzinie 11:00 . Niestety obecne ograniczenia systemu nie pozwalają na indywidualny wybór godziny spotkania. Godzina wizyty zostanie Państwu przekazana w informacji zwrotnej potwierdzającej spotkanie i będzie widoczna po migracji danych.

Jednocześnie przypominamy o zachowaniu standardów ochrony osobistej podczas wizyt w Dziekanacie, tzn. noszenie maseczek, zachowanie dystansu, dezynfekcja rąk, własny długopis.