V Ogólnopolskia Konferencja Naukowa „Starzenie się i późna dorosłość w dyskursie międzypokoleniowym. Aspekty transkulturowe”

konferencja

Szanowni państwo,

W imieniu Komitetu Naukowo-Organizacyjnego Konferencji, zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w V Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z udziałem gości zagranicznych zatytułowanej „Starzenie się i późna dorosłość w dyskursie międzypokoleniowym. Aspekty transkulturowe”. Konferencja odbędzie się w Olsztynie (w budynku Wydziału Nauk Społecznych) w dniu 20 kwietnia 2018 r.

Organizatorami konferencji są: Katedra Pedagogiki Opiekuńczej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Członkowie Koła Naukowego Geragogów, Koła Naukowego Pedagogów Specjalnych oraz  Uniwersytetu Międzypokoleniowego przy WNS UWM w Olsztynie.

Mamy nadzieję, że tematyka Konferencji spotka się z zainteresowaniem z Państwa strony. W załączniku program Konferencji.

Z wyrazami szacunku,

dr Anna Leszczyńska-Rejchert, dr Alicja Joanna Siegień-Matyjewicz

(Wiceprzewodniczące Komitetu Naukowo-Organizacyjnego Konferencji)