Uwaga! Studenci Wydziału Nauk Społecznych

Szanowni Państwo!

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami zajęcia w najbliższym semestrze będą odbywały się w trybie mieszanym.

Zaplanowane terminy zajęć w trybie rzeczywistytm przyporządkowane do konkretnych kierunków znajdziecie Państwo w tym dokumencie: pobierz PDF »

Studenci, którzy mają zaplanowane zajęcia mogą w tym czasie skorzystać z miejsc w domu studenckim. Rezerwacja pobytu będzie odbywać się na stronie internetowej fundacji Żak, www.zak.olsztyn.pl w Systemie Kwaterowania Krótkoterminowego od 24 września 2020r.

Zgodnie z wewnętrznymi przepisami uczelni w czasie zajęć w trybie rzeczywistym obowiązuje reżim sanitarny. W związku z tym w zajęciach nie mogą uczestniczyć osoby chore, przebywające na kwarantannie, lub izolacji w warunkach domowych. W czasie zajęć będzie obowiązywał dystans społeczny oraz obowiązek zakrywania nosa i ust.

Studenci pierwszych roczników będą mieli zorganiowane w pierwszym tygodniu studiów spotkania z opiekunami roku i pracownikami Dziekanatu, aby ułatwić im sfinalizowanie niezbędnych formalności. Do dnia 30 września na stronie Wydziału ukażą się informacje dotyczące sposobu i terminu odbioru legitymacji studenckiej.