Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie pilne poszukuje do pracy Stenotypisty dla studenta z Niepełnosprawnościami

Uniwersyteckie Centrum Wsparcia

Ośrodek ds. Osób z Niepełnosprawnościami

Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie pilne poszukuje osoby do pracy:

Stenotypista dla studenta z Niepełnosprawnościami

STENOTYPISTA to osoba, która zapisuje szybko i dokładnie wszystko to co przekazuje wykładowca (słowo w słowo)

Zakres odpowiedzialności:

- Sporządzanie notatek z zajęć w czasie rzeczywistym. Wymagania:

- Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze;

- Punktualność;

- Sumienność;

-Obowiązkowość:

- Dyspozycyjność w ciągu tygodnia (konieczność dostosowania się do planu zajęć studenta).

Zapewniamy:

- Współpracę i zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (wynagrodzenie zależne od liczby przepracowanych w miesiącu godzin);

- Możliwość udziału w interesujących zajęciach dydaktycznych;

Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: malgorzata.mickiewicz@uwm.edu.pl (w temacie proszę wpisać „stenotypista osoby z Niepełnosprawnością". Kontakt osobisty w Ośrodku ds. Osób Niepełnosprawnościami przy Uniwersyteckim Centrum Wsparcia, ul Oczapowskiego 12 B, pokój 106/S2, I piętro (Biblioteka Uniwersytecka)