Sztuka autoprezentacji - jak pokonać własne bariery i stanąć przed grupą online i offline?

Akademickie Centrum Ciekawości

Skuteczna autoprezentacja wymaga świadomego przygotowania i pokonywania wielu własnych barier. Wydaje się, że efektywne wywieranie pozytywnego wrażania na odbiorcach jest jeszcze trudniejsze teraz, w czasie pandemii, kiedy to znaczną część naszej twarzy na co dzień zasłania maska, a spotkania są zazwyczaj zapośredniczone. O czym więc warto pamiętać podczas wystąpień online czy offline, by osiągnąć cel komunikacji i zainteresować odbiorców? Cennymi wskazówkami podzielili się podczas rozmowy w Akademii Ciekawość UWM dr Lidia Willan-Horla z Katedry Pedagogiki Społecznej i Metodologii Badań Edukacyjnych naszego Wydziału i Rafał Krauze - dyrygent Akademickiej Orkiestry Dętej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Zapraszamy do wysłuchania zapisu spotkania online.