Święta łączą pokolenia - kartka dla Seniora na Wydziale Nauk Społecznych UWM w Olsztynie, 16.12.2022

Kartka dla Seniora

Studenci III roku Pedagogiki Szkolnej z Animacją Kulturalną podczas zajęć z Pedagogiki twórczości samodzielnie (kreatywnie, z fantazją i wśród radosnej wrzawy!) przygotowali kartki z życzeniami świątecznymi, które następnie wręczyli Pensjonariuszom Dziennego Domu Pomocy Społecznej dla Osób Chorych na Cukrzycę. Seniorzy bardzo docenili pracę reprezentantów naszej Wydziałowej Społeczności. Podczas międzypokoleniowego spotkania, które odbyło się 16.12.2022 roku nasze Wysłanniczki wręczyły Podopiecznym DDPS kartki, uczestniczyły we wspólnym kolędowaniu, wysłuchały świątecznego wiersza oraz zostały obdarowane prezentami (przepiękną bombką, która została ustawiona w punkcie informacyjnym – można ją podziwiać każdego przedświątecznego dniaJ i kartką z życzeniami kierowanymi do nas wszystkich – na zdjęciu).

Szanowni Studenci bardzo doceniamy Waszą pracę i dziękujemy za zaangażowanie!