Studentki WNS laureatkami Nagrody Rektora UWM

Baner

Poznaliśmy nazwiska laureatów pierwszej edycji rektorskich nagród za działalność społeczną na rzecz uczelni i osiągnięcia sportowe. To sposób na docenienie tych studentów i doktorantów UWM, którzy są zaangażowani w życie Uniwersytetu oraz promują go swoimi sukcesami. Pula nagród wynosiła 250 tys. złotych.

O nagrodę za działalność społeczną na rzecz Uniwersytetu ubiegało się 129 osób, kolejne 33 konkurowało o nagrodę za osiągnięcia sportowe. Ostatecznie nagrodzonych zostało 26 społeczników zaangażowanych w życie uczelni i 28 osób mogących się pochwalić świetnymi wynikami w sporcie.

Wśród laureatów znalazło się aż 7 studentek naszego Wydziału!

Wśród osób nagrodzonych za działalność społeczną znalazły się Panie:

- Karolina Karwowska
- Iwona Pająk
- Agata Szymanowicz
- Natalia Zduńczyk-Sawka

Wśród laureatów i laureatek nagrodzonych za osiągnięcia sportowe znalazły się Panie:

- Aleksandra Jabłonka
- Aleksandra Rojek
- Wiktoria Rutkowska

Gratulujemy serdecznie wszystkim laureatkom z WNS oraz pozostałym nagrodzonym studentom i studentkom naszego Uniwersytetu. Życzymy dalszych sukcesów!