Sprawozdanie z Letniej Szkoły w Paryżu

Nasi zagraniczni studenci również przyczyniają się do promowania naszego Wydziału i godnie nas reprezentują na arenie międzynarodowej. Burak Altuk, rekomendowany przez swego opiekuna - dr. Benona Gazińskiego, jako jedyny z Polski i Turcji uczestniczył w sierpniu w młodzieżowej Letniej Szkole im. Jean Monneta: „Traktat rzymski a przyszłość Unii Europejskiej”. Burak jest studentem Kirikkale University (Turcja), ale już dwukrotnie odwiedził nasz Uniwersytet. W roku akademickim 2015/2016 odbył semestralne studia w ramach programu ERASMUS, natomiast latem tego roku odbył – w ramach tego samego programu – dwumiesięczną praktykę w Instytucie Nauk Politycznych na Wydziale Nauk Społecznych. Tu można pobrać sprawozdanie z Letniej Szkoły w Paryżu.