Relacja z wernisażu

Wernisaż

Studentki i studenci 3 roku Pedagogiki Szkolnej z Animacją Kulturalną założyli hipotetyczną firmę InnoWay WNS. W ramach swoich działań wzięli udział w wyjeździe studyjnym do Wrocławia, który sami zorganizowali. Efekty swojego wyjazdu zaprezentowali podczas wernisażu, który przygotowały studentki 2 roku Pedagogiki Szkolnej z Animacją Kulturalną.

Na wystawę przybyli zaproszeni goście m.in. Dziekan Wydziału Nauk Społecznych dr hab. Joanna Ostrouch-Kamińska, prof. UWM, Dyrektor Instytutu Nauk Pedagogicznych dr. hab. Marzenna Nowicka, prof. UWM, Kierownik Katedry Pedagogiki Społecznej i Metodologii Badań Edukacyjnych prof. dr hab. Henryk Mizerek oraz dr hab. Iwona Myśliwczyk, dr Cezary Kurkowski i dr Krzysztof Gąsecki.

Studenci poprzez zaprezentowane zdjęcia chcieli przekazać swoje wrażenia i podzielić się doświadczeniami, które zostały im w głowach i w sercach. Całą relację z wyjazdu jak i z wernisażu możecie zobaczyć na:

- Instagramie: zobacz »

- Tik Toku: zobacz »

Cieszymy się z tak ciekawych inicjatyw podejmowanych przez studentów i studentki WNS.  Życzymy powodzenia w realizacji kolejnych pomysłów!