Relacja z warsztatów zorganizowanych w ramach 20. Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki

ODNiS

W trakcie tegorocznych Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki pracownicy naszego Wydziału aktywnie włączyli się w przygotowanie różnych aktywności. Pisaliśmy o nich w poprzednich informacjach. Warto wspomnieć o jeszcze jednej z nich, którą przygotowała mgr Eliza Gładkowska z Katedry Dydaktyki i Wczesnej Edukacji WNS wraz z dr Anną Kwiatkowską i dr Dominiką Kotułą z Wydziału Humanistycznego. Organizatorki wydarzenia udowodniły jak ekscytujące może być obcowanie z językiem obcym. Starsza młodzież szkolna uczestniczyła w warsztatach języka angielskiego w formie escape roomu inspirowanego serialem „Stranger Things”. Przy piosenkach z serialu uczniowie poszukiwali ukrytych zagadek  językowych, rozwiązywali kody kłódek i uratowali swoją grupę przed zagładą ;-) Nagrodą były smakołyki i świetnie spędzony czas.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.