Rekrutacja do II edycji Letniej Szkoły Zarządzania Innowacją

Studentki, Studenci! Specjalnie dla Was ogłaszamy rekrutację do II edycji Letniej Szkoły Zarządzania Innowacją!!!

Jeśli zgadzacie się z nami, że niemożliwe nie istnieje i chcecie zaskoczyć pracodawców swoim doświadczeniem tuż po studiach, to czekamy na Wasze zgłoszenie do Letniej Szkoły Zarządzania Innowacją!

Projektowanie, zarządzanie innowacją, prototypowanie to przyszłość, dlatego czekamy właśnie na Ciebie!

U nas poznasz Design Thinking, popularną na świecie metodę pracy projektowej, która twórczo prowadzi do rozwiązania problemów, uczy myślenia o klientach i stawia ich w centrum procesu, przez co produkty i usługi stają się unikalne.

Letnia Szkoła Zarządzania Innowacją to wyjątkowa okazja, by stać się twórczym praktykiem, a niemoc stała się mocą.

Jeśli wciąż się zastanawiasz, to działaj i przyjdź do nas – czeka na Ciebie doświadczona w projektowaniu kadra trenerska i najnowocześniejszy sprzęt multimedialny.

Więcej informacxji tutaj: http://zpr2.uwm.edu.pl/uwaga-rekrutacja-do-ii-edycji-letniej-szkoly-zarzadzania-innowacja-0