Prof. Beata Krzywosz-Rynkiewicz po powrocie ze stażu w Hongkongu

KR

Jak pisaliśmy w poprzednich relacjach, Prof. Beata Krzywosz-Rynkiewicz kierująca Katedrą Psychologii Klinicznej, Rozwoju i Edukacji przebywała od początku roku w ramach projektu wymiany akademickiej PROM na stażu w Hongkongu. Od kilkunastu dni Pani Profesor jest już w Polsce. W rozmowie dla radia UWM FM opowiedziała o tym, jakie cele udało się zrealizować podczas wyjazdu, a jakie ze względu na panujący na świecie koronawirus niestety trzeba było przeorganizować. Pani Profesor podzieliła się również swoimi doświadczeniami na temat kształcenia online w Hongkongu, które realizowała przez dwa i pół miesiąca, a także opowiedziała o dotychczasowej pracy z naszymi studentami w ramach edukacji zdalnej prowadzonej na wydziale.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Źródło: http://www.uwmfm.pl/news/126/czytaj/5916/zdalne-ksztalcenie-na-uwm-i-w-hongkongu.html

Bardzo cieszymy się ze szczęśliwego powrotu Pani Profesor do Polski i gratulujemy  bogatych doświadczeń naukowych i dydaktycznych.