„Po co mi cyfrowy świat? Dzień z uczniowskiego życia” - konkurs dla uczniów szkół podstawowych

Plakat

Olsztyński Oddział Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego w Olsztynie z siedzibą przy Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ogłasza konkurs dla uczniów na etiudę filmową na temat: PO CO MI CYFROWY ŚWIAT? DZIEŃ Z UCZNIOWSKIEGO ŻYCIA

Głównym celem konkursu jest stworzenie uczniom szkół podstawowych możliwości wypowiedzenia się na temat miejsca i znaczenia mediów cyfrowych (telefonów, tabletów, komputerów itp.) w ich codziennym życiu. Przewidywane są dwie kategorie wiekowe: I - uczniowie do 10 roku życia; II - uczniowie w wieku 11-14 lat. Do zaproszenia dołączony jest regulamin konkursu, w którym przedstawione są szczegółowe informacje. Podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i dyplomów, oraz prezentacja nagrodzonych filmów odbędzie się 17 marca 2018 r. na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie podczas cyklicznej konferencji "Dziecko - cyfrowy tubylec w szkole. Problemy i wyzwania".

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.