Pracownia Testów Psychologicznych i Metod Diagnostycznych

Kierownik: mgr Joanna Szczepańska

kontakt: joanna.szczepanska@uwm.edu.pl, tel.89 523 45 36 (telefon służbowy czynny tylko w trakcie konsultacji)

Terminy dyżurów proszę sprawdzać na stronie pracownika!

Pracownia Testów Psychologicznych i Metod Diagnostycznych Katedry Psychologii Klinicznej, Rozwoju i Edukacji WNS UWM jest dostępna tylko dla studentów psychologii WNS UWM. Pracownia znajduje się w budynku WNS UWM przy ul. Dybowskiego 13 w pokoju B1.05 na pierwszym piętrze. Kierownik Pracowni doradza pracownikom i studentom KPKRiE w wykorzystywaniu testów psychologicznych w procesie edukacyjnym studentów psychologii oraz w pracach naukowych. Ponadto Kierownik nadzoruje merytorycznie wykorzystywanie testów na zajęciach.Zasady pracy Pracowni są zgodne z Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i są opracowane w Regulaminie Pracowni. Aby skorzystać z czytelni należy zapoznać się z regulaminem oraz złożyć stosowną deklarację. Materiały dostępne w czytelni są objęte tajemnicą zawodową.