Parking dla studentów z niepełnosprawnością

Uwaga!

Informujemy, że studenci Wydziału Nauk Społecznych z orzeczeniem o niepełnosprawności (w szczególności z niepełnosprawnością ruchową), którzy posiadają kartę parkingową dla osób niepełnosprawnosprawnych, mogą otrzymać kartę wjazdową na teren parkingu przy budynku UWM, ul. Żołnierska 14. Karty wydawane będą przez Opiekuna Wydziałowego ds. Studentów Niepełnosprawnych we wtorek, 10 października w godz. 11.15-12.15 w pok. 110 - za okazaniem ww. dokumentów (orzeczenie i karta parkingowa) lub w innym terminie (po uzgodnieniu mailowym lub telefonicznym).

Informujemy ponadto, że istnieje możliwość korzystania z usług asystenta lub opiekuna społecznego. Jeśli jest taka potrzeba, prosimy o zgłoszenie zapotrzebowania Opiekunowi Wydziałowemu.

Kontakt:
dr Katarzyna Ćwirynkało