Ogłoszenie Wydziałowej Komisji Wyborczej Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

wybory

Wydziałowa Komisja Wyborcza WNS UW-M w Olsztynie zawiadamia, że dnia 19 października 2017 r. o godz. 11.30, w auli w budynku WNS przy ul. Żołnierskiej 14, odbędzie się zebranie wyborcze w celu dokonania uzupełnienia składu Rady Wydziału WNS UWM o jednego przedstawiciela nauczycieli akademickich niebędących samodzielnymi nauczycielami akademickimi.

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej
dr hab. Waldemar Tomaszewski

UWAGA !

W związku z wyborami uzupełniającymi do Rady Wydziału, które odbędą się w dniu 19 października 2017 r. (czwartek) o godz. 11.30 ogłaszam w tym dniu godziny dziekańskie od godz. 11.30 do godz. 13.00 (odwołane zostają zajęcia prowadzone przez pracowników WNS ze stopniem dr i tytułem mgr).

Dziekan
dr hab. Sławomir Przybyliński, prof. UWM

UWAGA !

W związku z wyborami do Rady Wydziałowej Samorządu Studenckiego i uzupełniającymi do Rady Wydziału, które odbędą się w dniu 18 października 2017 r. (środa) o godz. 18.30 ogłaszam w tym dniu godziny dziekańskie od godz. 18.30 do godz. 20.00 (odwołane zostają wszystkie zajęcia).

Dziekan
dr hab. Sławomir Przybyliński, prof. UWM