Ogłoszenie Wydziałowej Komisji Wyborczej WNS o zebraniu wyborczym

Wydziałowej Komisji Wyborczej WNS o zebraniu wyborczym

Wydziałowa Komisja Wyborcza ogłasza, że:

• w dniu 11 kwietnia 2024 r. odbędzie się zebranie wyborcze w celu wyboru członka Senatu UWM z grona nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora lub profesora UWM. Zebranie rozpocznie się o godz. 9.45 w sali C-1.02. w budynku Wydziału Nauk Społecznych przy ul.  Dybowskiego 13.
  • w dniu 11 kwietnia 2024 r. odbędzie się zebranie wyborcze w celu wyboru kandydatów na członków Senatu UWM z grona nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora lub profesora UWM. Zebranie rozpocznie się o godz. 11.30 w sali C1.01. w budynku Wydziału Nauk Społecznych przy ul. Dybowskiego 13.
  • w dniu 11 kwietnia 2024 r. odbędzie się zebranie wyborcze w celu wyboru kandydatów na członków Senatu UWM z grona nauczycieli akademickich zatrudnionych na innych stanowiskach niż na stanowisku profesora lub profesora UWM. Zebranie rozpocznie się o godz. 13.15 w sali C2.01. w budynku Wydziału Nauk Społecznych przy ul. Dybowskiego 13.