Oferta pracy w londyńskim przedszkolu

pezedszkole

Przedszkole w Londynie (strefa 5 koło Wimbledonu, w Surbiton/Tolworth) poszukuje miłych i wykwalifikowanych osób do pracy z dziećmi do 5 roku życia. W przedszkolu pracują osoby z wielu krajów, oferowane są 72 miejsca dla dzieci w 4 grupach wiekowych.

Przedszkole oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Poszukiwane są osoby zmotywowane, energiczne oraz chętne do nauki nowych umiejętności i rozwijania swojej kariery. Wymagane są kwalifikacje do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i znajomość języka angielskiego na poziomie średnim. Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia, oferowanych jest wiele dodatkowych korzyści płynących z pracy z przedszkolem.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie swojego życiorysu w języku ANGIELSKIM na adres: deputy@sutherlandnursery.co.uk

Więcej informacji na stronie internetowej: www.sutherlandnursery.co.uk

Dane kontaktowe przedszkola: Sutherland Day Nursery, 384-386 Ewell Road, Surbiton Surrey KT6 7BB (zachodnio-południowy Londyn, pomiędzy Wimbledon a Kingston), tel.: +44(0)20 8399 8999