Nowi Doktorzy w Katedrze Socjologii

Mam zaszczyt i przyjemność poinformować, iż w dniu 21.02. 2017 roku Rada Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zatwierdziła stopnie naukowe doktora nauk społecznych w dyscyplinie socjologia Pani Doktor Magdalenie Sternickiej-Kowalskiej (praca z zakresu socjologii obszarów wiejskich, promotor prof. Andrzej Kaleta, Instytut Socjologii UMK) oraz Pana Doktora Radosława Sierockiego (praca z zakresu socjologii nowych mediów, promotor prof. Marek Sokołowski, Katedra Socjologii UWM.

W imieniu społeczności akademickiej Wydziału Nauk Społecznych serdecznie gratulujemy nowym Doktorom, życząc dalszego, równie dynamicznego rozwoju naukowego oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.