Międzywydziałowa Szkoła Przedsiębiorczości – zapraszamy do udziału w programie

Drodzy Studenci i Doktoranci,

Akademia Biznesu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie prowadzi nabór do „Międzywydziałowej Szkoły Przedsiębiorczości” UWM w Olsztynie. Projekt przygotowuje studentów i doktorantów ze wszystkich wydziałów do komercjalizacji badań oraz do prowadzenia własnej, innowacyjnej działalności gospodarczej. Kurs obejmuje 350 godzin realizowanych w dwóch semestrach. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów, ćwiczeń, spotkań z przedsiębiorcami i gier biznesowych. Zajęcia koncentrują się na rozwoju przedsiębiorczości i wypracowaniu założeń przyszłego biznesu. W ramach programu AB UWM zapewni kontakt z praktyką gospodarczą, która może być pomocna w realizacji projektów naukowo-badawczych oraz w tworzeniu własnego modelu biznesowego i przewagi konkurencyjnej. Udział w programie jest bezpłatny.

Więcej informacji o programie można znaleźć na stronie akademiabiznesu.uwm.edu.pl W przypadku pytań związanych ze szczegółami programu osoby zainteresowane mogą kontaktować się mailowo: akademiabiznesu@uwm.edu.pl lub telefonicznie: +48 532 111 220.