Konkurs na MEM na temat: PO CO NAM ONLAJNY?

UCZNIOWIE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

Polskie Towarzystwo Pedagogiczne Oddział w Olsztynie z siedzibą przy Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ogłasza konkurs na MEM pt.:

PO CO NAM ONLAJNY?

Konkurs został objęty honorowym patronatem

Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty

Głównym celem konkursu jest:

1) wzbudzenie refleksji uczniów szkół ponadpodstawowych nad edukacją online i podzielenie się swoim rozumieniem i odbiorem tej rzeczywistości z innymi, w kreatywnej – memowej formie.

2) pobudzenie namysłu uczniów nad rolą mediów cyfrowych w ich życiu,

3) inspirowanie uczniów do twórczego wykorzystania programów graficznych.

Zachęcamy uczniów szkół ponadpodstawowych województwa warmińsko-mazurskiego do wypowiedzi obejmujących następujące pola problemowe:

a) edukacja w trybie online,

b) kontakty społeczne i komunikacja uczniów w świecie cyfrowym,

c) kultura uczniowska online,

d) media i technologie cyfrowe w życiu codziennym uczniów.

Termin przesyłania zgłoszeń - do dnia 25 listopada 2022 r.

Zgłoszenia przesyłamy za pośrednictwem formularza dostępnego pod linkiem:

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem email: Konkurs.na.Mema.PTP@gmail.com

Regulamin konkursu oraz inne szczegółowe informacje znajdują się na stronie http://wns.uwm.edu.pl/inped/konferencje/cyfrowy-tubylec/konkurs

Podsumowanie konkursu, wręczenie nagród i dyplomów oraz prezentacja nagrodzonych prac odbędzie się 12 grudnia 2022 r. na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie podczas VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu: „Dziecko - cyfrowy tubylec w szkole. Problemy i wyzwania”, organizowanej na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, która w bieżącym roku przyjęła temat: „Cyfrowy tubylec w przestrzeni edukacyjnej - nowe otwarcie”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Przewodnicząca Olsztyńskiego Oddziału Polskiego

Towarzystwa Pedagogicznego