Kolejne spotkanie z bajką psychoedukacyjną

Kolejne spotkanie z bajką psychoedukacyjną w Szkole Podstawowej 25 z Oddziałami Integracyjnymi  im. H. Ch. Andersena organizowane przez studentki II roku II stopnia studiów stacjonarnych o specjalności: „Pedagogika Opiekuńcza z socjoterapią”.
W dniu 11 maja 2018 roku studenci Katedry Pedagogiki Opiekuńczej WNS: Iwona Sidorowicz, Klaudia Wilczopolska, Mateusz Kopacz, Magdalena Górniak, Joanna Gąsiorek, Magdalena Owierczuk zaprezentowali napisane przez siebie bajki dzieciom z klasy Ie Szkoły Podstawowej nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi  im. H. Ch. Andersena w Olsztynie. Były to bajki psychoedukacyjne z elementami dramy, dotyczyły konieczności utrzymywania porządku w najbliższym otoczeniu. Projekt organizowany jest w ramach akcji: „Studenci – dzieciom” a koordynowany przez dr hab. Dorotę Zaworską-Nikoniuk. Przedstawienia cieszą się dużym zainteresowaniem najmłodszych i  nauczycieli. Dziękujemy bardzo dzieciom i wychowawczyni Mgr Barbarze Piłat za życzliwe przyjęcie.