Kandydaci na studia, spotkajmy się w Kortowie! WNS tam będzie!

Spotkajmy się

Drodzy kandydaci zainteresowani studiowaniem na Wydziale Nauk Społecznych, zapraszamy Was 20 maja do naszego kampusu. Tego dnia przedstawicieli naszej społeczności wydziałowej będą czekać na Was w miasteczku akademickim, by odpowiedzieć na Wasze pytania dotyczące oferowanych przez nas kierunków, etapów rekrutacji. Opowiemy też, jak wkrótce może wyglądać Wasza uniwersytecka codzienność.

Ale to nie wszystko!

Wiemy, że maj w szkole to intensywny czas. Chcemy więc sprawić, abyście mogli odetchnąć po egzaminach. Przygotowaliśmy więc dla Was specjalną Socialsferę, w której nasi studenci i nauczyciele akademiccy zaproszą Was do „Chillu z Wydziałem Nauk Społecznych”. W strefie od godziny 9.00 do 13.00 na plaży kortowskiej w Socialsferze czekają na Was m.in. takie atrakcje:

1. „Chill z psychologiem” - rozmowa z psychologami na leżakach
  2. Test z przymrużeniem oka: „Czy masz predyspozycje do pracy z dziećmi?”
  3. Zabawa edukacyjna: „Fakty i mity o pracy socjalnej”
  4. Quiz „Czy pomaganie leży w twojej naturze?”
  5. „Jaki kierunek WNS jest Ci pisany?”-  mobilna loteria kierunków
  6. Gra terenowa, której meta byłaby na placu przed nową siedzibą wydziału – po drodze czekają na Was miłe niespodzianki
  7. Test "Czy będzie z Ciebie dobry pedagog specjalny?"
  8. Quiz: „Twój kierunkowskaz” #Analityka-i-ZarządzaniePubliczne, #BezpieczeństwoNarodowe, #Politologia, #Socjologia
  9. Rozmowy na kocyku: „Socjolog to zawód, czy pozycja towarzyska?”
  10. Lunapark z pedagogiem

W trakcie trwania wydarzenia zapraszamy Was również do udziału w „Dyskusji o świecie” przygotowanej przez członkinie i członków Instytutu Nauk Politycznych WNS. Dyskusja odbędzie się w namiocie „Strefa wiedzy i nauki” o godzinie 11.05 do 11.30. Zainauguruje ją Pani Dziekan WNS prof. Joanna Ostrouch-Kamińska.

Jesteśmy przekonani, że z Kortowa wyjedziecie z dobrą energią i głową pełną pomysłów na przyszłość. Czekamy na Was!

Szczegóły na temat całego wydarzenia znajdują się na stronie: https://dni.uwm.edu.pl/