Jesteśmy dumni z naszych studentów!

Rybaki

Bardzo dziękujemy wszystkim Studentkom drugiego roku kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna, które przyłączyły się do akcji wspierania obywateli Ukrainy przebywających w Ośrodku Caritas Archidiecezji Warmińskiej w Rybakach. Zajęcia edukacyjne prowadzone w poniedziałki przez pracowników Katedry Dydaktyki i Wczesnej Edukacji (dr Iwonę Cymerman, dr Małgorzatę Sławińską oraz mgr Milenę Kaczmarczyk) odbywają się zawsze we współudziale co najmniej trzech Wolontariuszek. Co godne podkreślenia, gotowość niesienia pomocy przez nasze Studentki jest tak duża, że na każdy wyjazd przypada więcej chętnych niż miejsc, jakie są do dyspozycji! Jesteśmy z Was dumni!

Załączone fotografie przedstawiają zajęcia z 23 maja, prowadzone przez dr Małgorzatę Sławińską i mgr Milenę Kaczmarczyk przy wsparciu Aleksandry Miś, Justyny Obidowskiej oraz Gabrieli Rejnat (II rok PPiW).