Jaka będzie kadencja 2020-2024?

J.O-K.

Wraz z 1 września 2020 roku pracę rozpoczęło nowe Kolegium Dziekańskie na naszym wydziale, którym kierować będzie prof. Joanna Ostrouch-Kamińska. Panią Dziekan wspierać będą prof. Marcin Chełminiak, jako Prodziekan ds. studenckich oraz dr Beata Adrjan jako Prodziekan ds. kształcenia.

Najbliższe cztery lata będą z pewnością wypełnione różnymi wydarzeni, które zdecydują w dużej mierze o przyszłości wydziału i dalszym jego rozwoju. Przed nami chociażby proces ewaluacji wydziału w 2022 roku, kontynuacja działań związanych z uatrakcyjnianiem i udoskonalaniem oferty kształcenia, dalszy rozwój kadry czy tak bardzo wyczekiwana przez członków naszej społeczności wydziałowej przeprowadzka do Kortowa. O tych i innych wyzwaniach, jakie stoją przed Wydziałem Nauk Społecznych opowiedziała w rozmowie z dziennikarzem radia UWM FM prof. Joanna Ostrouch-Kamińska.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Żródło: http://www.uwmfm.pl/news/126/czytaj/6517/wydzial-nauk-spolecznych-uwm-w-drodze-do-kortowa.html