Inauguracja Dni Otwartych WNS!

U nas drzwi zawsze są otwarte

 

27 maja 2021 roku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego zainaugurowano Dni Otwarte. Punktualnie o 10.00gości przywitała Dziekan WNS, prof. Joanna Ostrouch-Kamińska.

Tego dnia przedstawiciele wszystkich kierunków czekali na kandydatów w wirtualnych pokojach i odpowiadali na pytania dotyczące studiowania na naszym wydziale. Przez cały czas czynny był również pokój rekrutacyjny, w którym członkowie komisji rekrutacyjnej pomagali rozwiać wszystkie wątpliwości związane z przebiegiem etapów postępowania kwalifikacyjnego. Nie mogło tego dnia zabraknąć również przedstawicieli Samorządu Studenckiego, Kół Naukowych, Ośrodka Praktyk, Poradni „Empatia”, Teatru Studenckiego „Cezar” czy Koordynatora Programu Erasmus+ oraz Most. Wszystkie wymienione aktywności bowiem bardzo prężnie funkcjonują na Wydziale Nauk Społecznych. Chętni mogli więc spotkać się z pracownikami i studentami w przerwach kawowych i porozmawiać o życiu na wydziel, które poza kształceniem przyjmuje bardzo aktywny wymiar.

A tak ten dzień podsumowała Prodziekan ds. kształcenia dr Beata Adrjan.

Co przygotowaliśmy dla Was na Dni Otwarte WNS, które będą trwały przez cały okres rekrutacji? Jeśli chcecie się tego dowiedzieć, śledźcie nasze media: stronę internetową: http://wns.uwm.edu.pl/ oraz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/WNSUWM Będziemy zamieszczać tu filmiki i prezentacje naszych wszystkich kierunków, pokazywać Wam, co robimy, jak wygląda studiowanie u nas, a także, co poza kształceniem oferuje nasz wydział.

Nie może Was zabraknąć!