Dr Lidia Willan-Horla o tym, jak radzić sobie ze stresem podczas sesji egzaminacyjnej

L.W-H.

Sesja egzaminacyjna trwa od niespełna dwóch tygodni. Studenci podchodzą do egzaminów w trybie online, z czym wiąże się wiele różnych sytuacji stresowych. Na przeciw wychodzą pracownicy Akademickiego Centrum Wsparcia „Empatia”, którzy organizują różnego rodzaju spotkania i warsztaty, mające na celu m.in. wspieranie studentów w radzeniu sobie z niepokojami i lękami wywołanymi zaliczeniami. O tym jak ta pomoc wygląda oraz z jakimi problemami najczęściej borykają się studenci opowiedziała w rozmowie dla Radia UWM FM dr Lidia Willan-Horla z Katedry Pedagogiki Społecznej i Metodologii Badań Edukacyjnych, terapeutka w ACW „Empatia”.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.