Dr Joanna Żeromska-Charlińska Belfrem naszego Wydziału

Belfer WNS
Za nami pierwszy etap plebiscytu Belfer 2019. Na każdym z wydziałów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego studenci wybrali swoich ulubionych wykładowców. Finałowe głosowanie zaplanowano w dniach 13-19 stycznia 2020 roku.
Na naszym Wydziale wygrała dr Joanna Żeromska-Charlińska - adiunkt w Katedrze Pedagogiki Resocjalizacyjnej. Dr Żeromska-Charlińska zajmuje się problematyką zachowań społecznie destruktywnych, zwłaszcza zachowaniami przemocowymi i agresywnymi kobiet i wobec kobiet ze stygmatem byłych skazanych. Członkini Zespołu Pedagogiki Resocjalizacyjnej przy Komitecie Nauk Pedagogicznych PAN oraz Zespołu Pedagogiki Młodzieży działającym przy KNP PAN, promotorka wielu prac magisterskich i licencjackich. Prowadzi zajęcia z zakresu patologii społecznych, pedagogiki resocjalizacyjnej i penitencjarnej.

Zachęcamy do głosowania na dr Żeromską-Charlińska, aby mogła wkrótce otrzymać tytuł Belfra UWM 2019!