Dr hab. Wojciech Kotowicz z Instytutu Nauk Politycznych Belfrem WNS 2022!

Belfer WNS

Zakończył się II etap głosowania na Belfra UWM 2022!

Naszym Belfrem Wydziałowym został dr hab. Wojciech Kotowicz z Instytutu Nauk Politycznych.

Serdecznie gratulujemy!!!

Lista Belfrów ze wszystkich wydziałów jest dostępna jest na stronie:

Co dalej? Jak podają organizatorzy na swojej stronie internetowej: "Zwycięzca drugiego – wydziałowego, etapu plebiscytu ma przyjemność konkurować z innymi Belframi z poszczególnych wydziałów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego o tytuł Belfra całej uczelni. Trzeci etap również jest głosowaniem, ale tym razem głos można oddać codziennie! Nieprawdopodobnie trudny okres dla RWSS, które działają w pełnej mobilizacji zachęcając społeczność akademicką do regularnego oddawania głosów i wspierania kandydata z macierzystego wydziału. Etap III to okres zawziętej walki! Trwa on od 11 do 18 stycznia i w tym czasie wszystkie ruchy zachęcające do codziennego wsparcia są dozwolone! Memy, łańcuszki, plakaty, spam, akcje promocyjne związane z filmami, wywiadami – wszystko, co tylko studenci wymyślą.

Kto zostanie Belfrem UWM 2022?

Wszystkiego dowiemy się podczas Gali w styczniu 2023 roku.”

Będziemy przypominać o możliwości oddawania głosów po Nowym Roku!!!