WOŚP

Dnia 28 stycznia 2024 roku uczestniczyliśmy, jako wydział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W działania UWM zorganizowanych w Kortosferze braliśmy udział w dwóch debatach. Pierwsza odbyła się na temat AKTYWNE SPĘDZANIE CZASU Z DZIEĆMI.Prodziekan ds. kształcenia dr Beata Adrjan debatowała podczas niej z prof. Robertem Podstawskim  z oraz Katedry Fizjoterapii oraz Panią Natalią Bałdyga, przedstawicielką Akademickiego Centrum Kultury. Kolejna debata odbyła się na temat ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ A EDUKACJA MAŁEGO CZŁOWIEKA. Brały w niej udział, Pani Senator Ewa Kaliszuk, Pani poseł Monika Falej i wicedyrektor Centrum Współpracy z Otoczeniem Społeczno – gospodarczym UWM Justyna Stawecka. Nasz głos przyczynił się, mamy nadzieję, do wzbogacenia społecznego odbioru zagadnień poruszanych w debatach. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia.