Czas wolny od zajęć, ale nie od nauki - wykłady otwarte UWM w mediach

Zgodnie z zarządzeniem Rektora Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zawieszone zostały wszystkie zajęcia dydaktyczne, wydarzenia naukowe, sportowe, artystyczne a także korzystanie ze zbiorów Biblioteki Uniwersyteckiej od 12 do 29 marca 2020 roku. To nie oznacza jednak czasu wolnego od nauki. UWM we współpracy z Radiem UWM FM oraz Telewizją KORTOWO wychodzą naprzeciw zaistniałej sytuacji i zapraszają do wysłuchania wykładów otwartych na antenie rozgłośni uniwersyteckiej oraz w mediach społecznościowych. Od poniedziałku do piątku, od godziny 17 będzie można wysłuchać prelekcji dwóch naukowców UWM.

Radio UWM studentów zaprasza do słuchania, a wykładowców zainteresowanych współpracą do korespondencji mailowej pod adresem: pisz@uwmfm.pl

Pierwsza audycja już w najbliższy poniedziałek – 16 marca. Zapraszamy!