Caritas Archidiecezji Warmińskiej w Olsztynie poszukuje wychowawców kolonijnych

Ogłoszenie

Caritas Archidiecezji Warmińskiej w Olsztynie od wielu lat organizuje wypoczynek letni dla dzieci z najuboższych rodzin, zamieszkałych na terenie naszej Archidiecezji. 10-dniowe turnusy odbywają się w miesiącach lipiec-sierpień w Centrum Młodzieży we Fromborku oraz w Mikoszewie.

W związku z tym zgłaszamy zapotrzebowanie na wychowawców kolonijnych, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje, tj. zaświadczenie o ukończeniu kursu na wychowawcę wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Praca ma charakter wolontaryjny, mogłaby być wykonywana w ramach praktyk studenckich, zaliczanych przez Uczelnię. W czasie trwania turnusu zapewniamy nocleg, całodobowe wyżywienie oraz ubezpieczenie OC.

Na zgłoszenia czekamy w terminie: 01.03.2019 r. – 15.05.2019 r.

Osoba do kontaktu: Krystyna Kucewicz, tel. 89 534 01 17; e-mail: krystynak2000@o2.pl