Audycja na temat uzależnienia od gier internetowych w Radiu Dla Ciebie z udziałem dr Martyny Kotyśko z WNS

Martyna Kotyśko

W dniu 3 maja 2018 odbyła się audycja pt. "Wieczór RDC: to też uzależnia? " w stacji Radio Dla Ciebie, z udziałem dr Martyny Kotyśko - pracownika naszego wydziału.  Rozmowa dotyczyła badań nad zagadnieniem uzależnienia od gier komputerowych wśród polskiej młodzieży oraz rozważań związanych z przyczynami pojawienia się problemowego zachowania, a także sygnałami alarmowymi, na które szczególną uwagę powinni zwrócić rodzice.

Dr Kotyśko jest członkiem zespołu (którym kieruje dr Maciej Michalak z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy) realizującego badania naukowe dotyczące uzależnienia od gier internetowych. Wspomniane badania są prowadzone w dwóch województwach: kujawsko-pomorskim i warmińsko-mazurskim, a ich uczestnikami są uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum w wieku 11-16 lat.

Zachęcamy do wysłuchania audycji z udziałem dr Martyny Kotyśko. Link do audycji: http://www.rdc.pl/podcast/wieczor-rdc-to-tez-uzaleznia-10/

Autor zdjęcia: Krystian Lorych